#

قوانین

نویسنده : مرکز رام
بازدید : 8,969 بازدید
نوشته شده در: ۱۸ اردیبهشت۱۳۹۵
جدید

۱- پس از خرید هر فایل لینک دانلود فقط تا ۲۴ ساعت فعال است و پس از ۲۴ ساعت به صورت اتوماتیک منقضی می شود.دقت داشته باشید که در سایت سابقه پرداخت وجود ندارد که بعد از مدتی از طریق سابقه پرداخت به لینک دسترسی داشته باشید.بعد از اتمام ۲۴ ساعت لینک منقضی شده و لینک دانلود کار نخواهد کرد.

۲- ما فقط فروشنده فایل هستیم و از دادن خدمات خارج از سایت معذوریم و اگر کاربری پس از خرید موفق به فلش دستگاه خود نشود در صورت امکان کارشناسان ما در قبال اخذ مبلغ پشتیبانی که مبلغ ۱۲ هزار تومان خواهد بود از طریق تیم ویور عمل فلش کردن را برای شما انجام خواهند داد و در صورت ایراد دار بودن دستگاه شما هیچ مسئولیتی به عهده سایت نیست.

۳- این سایت در قبال کار نکردن فایلهای چینی بر روی دستگاه شما هیچ گونه مسئولیتی ندارد و دقت داشته باشید که تمامی فایلهایی که در منوی چینی قرار میگیرند شامل این بند می شوند.

۴- این نکته را مد نظر داشته باشید که هر از گاهی آپدیت های ارائه شده توسط شرکت های سازنده داری باگ هستند.پس از کاربران و خریداران عزیز درخواست داریم که با تحقیق درست اقدام به خرید یا دانلود فایلهای خود اقدام نمایند.

۵- ساعت پشتیبانی سایت از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ – بعد از ظهر از ساعت ۱۶٫۰۰ تا ۲۰٫۰۰  –  در غیر از این ساعات درخواست های خود را ارسال ننمائید.

با تشکر مدیریت سایت مرکز رام