آموزش روت تبلت لنوو Lenovo S8-50F

Root Lenovo S8-50F android 5.0.1 :

 

در این آموزش قصد داریم نحوه ی روت تبلت Lenovo S8-50F را به شما آموزش دهیم این آموزش مخصوص آندروید ۵٫۰٫۱ می باشد برای مشاهده آموزش و دانلود فایل های مورد نیاز جهت روت تبلت با ادامه مطلب همراه ما باشید.

نحوه ی روت تبلت لنوو Lenovo S8-50F :

۱- تبلت شما حداقل ۴۰ درصد شارژ داشته باشد.

۲- ار نصب بودن درایور تبلت خود مطمئن باشید باید شما حافظه داخلی و کارت حافظه خود را بروی کامپیوتر خود مشاهده کنید. در صورتی که دراور تبلت شما نصب نیست درایور مخصوص تبلت را دانلود و نصب کنید.

۳- تیک USB Debugging از منو تنظیمات گوشی فعال کنید.

Settings>Developer options> USB Debugging

آموزش فعال کردن Usb Debugging :

۴– نرم افزار SuperSU 2.46 را دانلود کنید بعد از اینکه دانلود کردید به حافظه داخای دسنگاه خود انتقال دهید.

۵- فایل IntelAndroid-FBRL-07-24-2015 دانلود کرده و بروی دسکتاپ کامپیوتر خود اکسترکت کنید.

۶- بعد از اینکه فایل را دانلود و اکسترکت کردید بروی گزینه ‘launcher.bat’ با Run administrator اجرا کنید و کلمه ACCEPT را تایپ کنید بعد از انجام این کار ۵ گزینه برای شما نمایش داده می شود که شما باید گزینه ۴ را انخاب کنید با انجام این کار شما وارد پنجره جدیدی خواهید شد.

۶- در صفحه جدید شما گزینه T4 را انتخاب کنید با انجام این کار دستگاه شما به صورت خودکار راده اندازی مجدد می شود و به حالت Fastboot خواهد رفت.

نکته: دستگاه شما در حالت Fastboot هنگ می کند و شما نمی توانید هیچ کاری انجام بدهید. ( با گرفتم کلید ولوم پااین و کلید پاور دستگاه شما راه اندازی مجدد می شود )

۷- تبلت شما با دستوری که اجرا کرده اید ریکاوری بروی تبلت شما نصب خواهد شد بعد از مشاهده complete بروی دستگاه خود با زده هر کدام از کلید ها وارد ریکاوری دستگاه خود خواهید شد.

نکته : اگر در موقع نصب پیغام Fastboot Mode مشاهده کردید و در منو Fastboot گیر کردید به این معنی است که درایورهای دستگاه شما بروی کامپیوتر نصب نیست و با مراجعه به Device Manger ویندوز خود درایورها را به صورت دستی نصب کنید.

۸- وارد منو ریکاوری شوید و فایل SuperSU-v2.46.zip را نصب کنید صبر کنید تا مراحل نصب به پایان برسد.

۹-روت دستگاه شما با موفقیت به پایان رسید اما توجه داشته باشید که دستگاه شما هنور آنلاک نشده است .

 

کانال تلگرام مرکز رام

ما را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید