آموزش نصب ریکاوری گوشی اچ تی سی hTc Desire X:

 

در این پست قصد دارم آموزش نصب ریکاوری بروی گوشی اچ تی سی hTc Desire X را برای شما کاربران گرامی آموزش دهیم برای مشاهد آموزش و نحوی نصب ریکاوری و دانلود فایل های مورد نیاز با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

آموزش نصب ریکاوری گوشی اچ تی سی hTc Desire X:

۱٫ ابتدا نرم افزار (adb-fastboot) را دانلود و در درایو c اکستراکت کنید. ابزار adb fastboot در انتهای آموزش برای دانلود شما قرار گرفت است.

۲٫ فایل recovery.img را دانلود و فایل recovery.img را در داخل پوشه adb-fastboot در درایو c کپی کنید. ( فایل ریکاوری در انتهای آموزش برای شما قرار داده شده است ).

۳٫ درایور گوشی باید بروی کامپیوتر شما نصب شده باشد اگر به هر دلیلی نصب نیست می توانید نرم افزار htc sync را از انتهای آموزش دانلود نصب کنید.

۴٫ باطری گوشی را در بیارید و دوباره جا بزنید گوشی را روشن نکنید.

۵٫ گوشی را به حالت bootloader mode ببرید . برای انجام این کار کلیدهای volume down + volume power را به مدت ۲۰ ثانیه نگه دارید.

۶٫ با استفاده از کلیدهای ولوم بالا و پایین می توانید در این منو جابه جا شوید. روی گزینه fastboot بروید و کلید پاور را بزنید تا وارد fastboot شوید.

 

نکته : به هیچ عنوان از منو fastboot خارج نشوید.
۷٫ از منوی استارت کامپیوتر  run را اجرا کنید و در صفحه run دستور cmd را تایپ نمایید. فرمان.. cd را چند بار تایپ کنید تا به c:\> برسید.حالا در مقابل c:\> دستور dir را تایپ کنید تا فایل adb-fastboot را مشاهده کنید حالا دستور زیرا را تایپ کنید:
c:\> cd adb-fastboot
۸٫ حالا دستور زیر را وارد کنید تا ریکاوری نصب شود:
fastboot flash recovery recovery.img
۹٫ گوشی را ریستارت کنید کار نصب ریکاوری به اتمام رسیده است و برای ورود به ریکاوری گوشی را به حالت بوت لودر برده و از آنجا گزینه ریکاوری را انتخاب کنید.

کانال تلگرام مرکز رام

ما را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید