آموزش روت گوشی ایسوس Asus Zenfone Selfie

HOW TO Root Asus Zenfone Selfie android 5.0 :

 

در این مطلب برای شما همراهان همیشگی مرکز رام آموزش روت Asus Zenfone Selfie را در نظر گرفته ایم این آموزش مخصوص اندروید ۵٫۰ می باشد با ادامه مطلب همراه ما باشید.

۱- گوشی سما حداقل ۶۰ در صد شارژ داشته باشد.

۲- درایور گوشی خود را نصب کنید.

۳- تیک USB Debugging از منو تنظیمات گوشی فعال کنید.

Settings>Developer options> USB Debugging

آموزش فعال کردن Usb Debugging :

۴- نرم افزار Asus Zenfone Selfie Toolkit v5.1  را دانلود کرده و اکسترکت کنید.

۵- بعد از اینکه نرم افزار AZS_ToolKit_v5.1 را دانلود و اکسترکت کردید بروی INDEX.exe کلیک کنید تا اجرا شود بعد از اجرا کردن برنامه با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

۶- بعد از انجام این کار شما باید گزینه Root را انتخاب کنید تا پنجره جدیدی برای شما باز شود.

root_tool_zenfone_selfie

۷- حالا باید ورژن فایل فلش فلش گوشی خود را انتخاب کنید قبل از اینکه ورژن گوشی خود را انتخاب کنید از تنظیمات گوشی از قسمت دربراه تلفن ورژن گوشی خود را نگاه کنید .

root_toolkit_zenfone_selfie

۸- بعد از اینکه ورژن فایل فلش گوشی خود را انتخاب کردید پنجره جدید برای شما باز می شود برای دانلود و نصب فایل های System.img boot.img recovery.img بروی گوشی شما باید Y را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید.

ROOT-ZENFONE-SELFIE

۹- بعد از دانلود و نصب فایل های مورد نیاز گوشی را خاموش کنید و با گرفتن کلید های ترکیبی Hold Volume UP + Power گوشی را به حالت Fastboot ببرید، سپس گوشی را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و یکی از کلیلد های کیبورد را فشار دهید تا عملیات روت آغاز شود کمی صبر کنید تا مراحل نصب روت بروی گوشی به پایان برسد بعد از اتمام مراحل نصب گوشی شما به صورت خودکار ریبوت می شود و شما باید به روت دسترسی داشته باشید.

zenfone_selfie_fastboot

 

 

کانال تلگرام مرکز رام

ما را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید