فایل فلش کامبينيشن COMBINATION SM-N910R4

مشخصات فایل

 • مدل: COMBINATION SM-N910R4
 • سیستم عامل: اندروید
 • فلش از طریق: Odin
مدل اندروید بیلد نامبر فارسی لینک دانلود
SM-N910R4 - N910R4TYU1ANK2 -
2,000 تومان – خرید

COMBINATION SM-N910R4

دانلود فایل کامبینیشن سامسونگ N910R4

 

دانلود رام کامبینیشن COMBINATION SM-N910R4 برای مواردی همچون حذف قفل گوگل اکانت (FRP) ، حل مشکل DRK و حل مشکل گیرکردن روی آرم بعد از فلش یا روت کاربرد دارند، توسط تیم مرکز رام  در اختیار شما قرار می گیرد ، برای دانلود کامبینیشن با ما همراه باشید.کامبینیشن فایل در کمپانی سامسونگ جهت تست گوشی استفاده می شوند. نصب این رام ها بر روی اکثر گوشی های که به هر نحو روی آرم گیر کرده و یا اکتیو نمی شوند امکان پذیر است. از دیگر مزیت های این نوع رام ها می توان به مواردی اشاره کرد که با دستکاری شما، سریال گوشی ازبین می رود که با نصب این رام می توانید به سریال اصلی گوشی برگردید.

 • قبل از خرید قوانین سایت را مطالعه کنید.
 • تمام رام های  کامبینیشن ، رسمی می باشند و در صورت استفاده نادرست ، مسئولیت بر عهده کاربر است.
 • تمام رام های ارائه شده ،  توسط شرکت های سازنده منتشر شده و مسئولیت استفاده بر عهده کاربر است.
 • تمامی رام های سایت مرکز رام بر روی سرورهای ایران قرار دارد و فایل فلش ها را می توانید با حداکثر سرعت دانلود نمائید.

حذف frp بعد از فلش کامبینیشن فایل :

 • روش اول حذف frp با کامبینیشن فایل : بعد از نصب کامبینیشن فایل ، اگر گزینه OEM Unlock در قسمت Developer Option در تنظیمات کامبینیشن وجود داشت این گزینه را فعال کنید و رام اصلی گوشی را نصب نمائید.بعد از نصب رام اصلی و بالا آمدن گوشی باید دوباره به بخش تنظیمات رفته و تیک OEM Unlock در قسمت Developer Option را بزنید و گوشی را فکتوری ریست نمائید(دقت داشته باشید که اطلاعات گوشی شما بعد از فلش کامبینیشن فایل برای حذف frp  ، اطلاعات گوشی شما کامل پاک خواهد شد).اگر روش اول بر روی گوشی شما پاسخگو نباشد در این صورت باید از روش دوم استفاده نمائید.
 • روش دوم حذف frp با کامبینیشن فایل : اگر بعد از نصب کامبینیشن فایل گزینه OEM Unlock در قمست تنظیمات  Developer Option وجود نداشت ، بعد از نصب کامبینیشن فایل ابتدا گزینه USB Debugging در قسمت Developer Option در تنظیمات کامبینیشن را فعال کنید، دوباره گوشی را به دانلودیگ ببرید. اگر گوشی رام تک فایل دارد یک رام تک فایل با باینری یکسان بر روی گوشی نصب نمائید. در صورتی که گوشی شما رام ۵ فایل دارد و رام حاوی فایل Homecsc است پس از نصب رام کامبینیشن، فایل اصلی گوشی که ۵ فایل است را با استفاده از Homecsc فلش نمائید.توجه داشته باشید بعد از نصب رام اصلی و بالا آمدن گوشی باید دوباره به بخش تنظیمات رفته و تیک OEM Unlock در قسمت Developer Option را بزنید و گوشی را فکتوری ریست نمائید(دقت داشته باشید که اطلاعات گوشی شما بعد از فلش کامبینیشن فایل برای حذف frp  ، اطلاعات گوشی کامل پاک خواهد شد).
 • ترتیب فایل ها باید به صورت زیر باشد.
 • AP
 • BL
 • CP
 • HOME_CSC

نکته مهم:در برخی موارد برای حذف frp نیاز به باکس تعمیراتی می باشد و با استفاده از روش اول و دوم frp حذف نمی شود.

نکته مهم:در انتخاب ورژن فایل کامبینیشن دقت نمائید.ورژن باینری یا همان بیلد نامبر بعد از عبارت XXU  باید با ورژن باینری یا همان بیلد نامبر گوشی شما یکسان باشد.در صورت انتخاب اشتباه فایل کامبینیشن با ورژن باینری یا همان بیلد نامبر گوشی ، کلیه مسئولیت بر عهده کاربر بوده و سایت مرکز رام هیچ گونه مسئولیتی در قبال انتخاب اشتباه فایل توسط کاربران را بر عهده نمی گیرد.

 

اگر بعد از فلش کامبینیشن فایل  ، به فایل فلش گوشی نیاز دارید می توانید به قسمت دانلود فایل فلش سامسونگ مراجعه کنید.

اگر بعد از فلش کامبینیشن فایل به دانلود رام رسمی سامسونگ نیاز دارید ، که رام مورد نظر شما در سایت موجود نیست با استفاده از تماس با ما  ، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

همکاران گرامی لطفا قبل از خرید قوانین سایت را مطالعه فرمایید با تشکر مدیریت سایت مرکز رام

دانلود فایل

کانال تلگرام مرکز رام

ما را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید