آموزش تشخیص لاک یا آنلاک بودن بوت لودر گوشی های هواوی

آموزش تشخیص لاک یا آنلاک بودن بوت لودر گوشی های هواوی و نحوه آنلاک گوشی های هواوی:

 

 

این آموزش تست شده و بر روی تمامی دستگاه های هواوی جواب میدهد

سایت مرکز رام هیچ مسئولیتی در قبال بی توجهی و خرابی گوشی شما ندارد.

۱- تشخیص لاک یا آنلاک بودن بوت لودر:

خب اول از همه شما باید بفهمید که بوت لودر گوشی شما لاک هست یا آنلاک برای این کار ابتدا باید درایورهای گوشی مورد نظر بروی سیستم شما نصب باشد، اگر دریوارهای گوشی شما نصب نیست در انتهای همین پست می توانید درایور های هواوی را دانلود کنید. بعد از اینکه از نصب درایور ها اطمینان پیدا کردید برنامه Unlock Bootloader که این نرم افزار نیز در انتهای آموزش قرار داده شده است که شما می توانید دانلود کنید.

از داخل پوشه نرم افزار check-status را اجرا کنید اینجا از شما میخواهد زبان مورد نظر خودتان را انتخاب کنید عدد ۲ رو تایپ کنید و اینتر  را بزنید.

1

برای مشاهده ادامه آموزش و دانلود نرم افزارهای مورد نیاز با ادامه مطلب با ما همراه شوید.

 

بعد از این که اینتررا زدید از شما سوالی می پرسد مبنی بر اینکه درایورهای گوشی نصب می باشد یا نه اگه دریوارهای گوشی شما نصب می باشد اینتر را  بزنید اگر دریوار های گوشی نصب نمی باشد حتما نصب کنید.

2

در مرحله بعد از شما میخواهد گوشی را خاموش کنید و با نگه داشتن کلید ولوم پایین و کلید پاور با هم نگه دارید تا بروی لوگوی هواوی بماند در این صورت گوشی به فست بوت می رود بعد از این که گوشی به فست بوت رفت گوشی را به کامپیوتر وصل کنید و اینتر را بزنید برای ورود به فست بوت شما باید از تنظیمات گوشی فست بوت را فعال کرده باشید.

3


بعد از این مرحله کد آنلاکی را که دریافت کردید را تایپ کنید و اینتر را بزنید توجه کنید که کد آنلاک را دقیقا مثل همان چیزی که برای شما ارسال شده است بزنید یعنی به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت کنید.

4

اگر گوشی شما آنلاک بود می توانید گوشی مورد نظر را روت و ریکاوری کاستوم نصب کنید اما اگه بوت لودر لاک بود باید آنلاکش کنید.

۲- دریافت آنلاک کد:

برای گرفتن انلاک کد متن زیر را با مشخصات گوشی خود پر کرده و به آدرس mobile@huawei.com ایمیل بزنید و انلاک کد و پکیج ریکاوری بعد از ۲۴ ساعت دریافت کنید.
Hi I need recovery pack to unlock the Bootloader please send me
My phone model : U8950-1
IMEI : 867708010000000
S/N : G7FDUC9310000000
بعد از دریافت آنلاک کد در مرحله بعد می رویم سراغ آنلاک بوت لودر
در ایمیل دو عدد فایل هست یکی پکیج ریکاوری و دیگری هم آموزش نصب ریکاوری می باشد که بعد از آنلاک بوت لودر می توانید نصب کنید.

نکته : با آنلاک کردن بوت لودر تمامی محتویات گوشی شما پاک خواهد شد(به جز کارت حافظه و سیم کارت) و گوشی از گارانتی خارج می شود.

کانال تلگرام مرکز رام

ما را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید